Teeworlds.cz

Komunita 
Odkazy 
Partneři 
  • Očima řidičů.eu
  • Esogames.cz

Autoři

Khubajsn

Khubajsn

Čestný autor a zakladatel.
E-mail: khubajsn@teeworlds.cz
Medik

Medik

Správce domén.
E-mail: medik@teeworlds.cz
Petr

Petr

Správce webu.
E-mail: petr@teeworlds.cz
Whis

Whis

Vedoucí grafik a designér.
E-mail: whis@teeworlds.cz
Samec

Samec

Sponzor a správce serveru.
E-mail: samec@teeworlds.cz
FireLee

FireLee

Správce českého překladu hry.
E-mail: firelee@teeworlds.cz
Limit

Limit

Správce slovenského překladu hry.
E-mail: limit@teeworlds.sk
Pohy

Pohy

Kodér.
E-mail: pohy@teeworlds.cz
Zurag

Zurag

Správce fóra.
E-mail: zurag@teeworlds.cz
Web české a slovenské Teeworlds komunity, 2011-2017
Návrh webu: Whis, Kódování webu: Pohy, Správa webu: Petr, Medik