Teeworlds.cz

Komunita 
Odkazy 
Partneři 
  • Očima řidičů.eu
  • Esogames.cz

Projekty

Teeworlds.cz se věnuje spoustě projektů, z nichž některé přímo ovlivňují dění ve světě Teeworlds. Na některých pracujeme přímo, pro jiné poskytujeme významnou podporu.

Pokud máte zajímavý námět na projekt a chtěli byste pomoci s jeho realizací, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: teeworlds@teeworlds.cz

Stejně tak budeme rádi, pokud nás upozorníte na projekt, který v seznamu chybí.

Interaktivní herní manuál v JavaScript

Ve vývoji

Tajné eso v rukávu, na které si budete muset ještě chvíli počkat. Předpokládáná doba vydání se shoduje s vydáním Teeworlds verze 0.7.

Teeworlds.cz karetní hra

Ve vývoji

Ambiciózní projekt se kterým přišel Samec. Bohužel celý projekt se zasekl na chybějící grafické stránce. Doufejme, že se jeho dokončení dočkáme.

Interaktivní pexeso v JavaScript

Ve vývoji

Jelikož se papírové pexeso líbilo, rozhodli jsme se připravit jeho interaktivní podobu zde na webu. Programování se zhostil Limit a výsledek bude zde.

Pexeso, desková hra

Hotovo

Klasické stolní pexeso s motivem Teeworlds.cz, vytvořené ku příležitosti konání prvního mezinárodního srazu české a slovenské Teeworlds komunity. Digitální verzi je možné získat zde.

Herní mód PPRace (0.6.x)

Hotovo

Teeworlds mód inspirovaný hrou Portal. S nápadem na vytvoření přišel Whis, který zajistil grafickou stránku projektu. Web projektu je pprace.teeworlds.cz.

Prosazení národností a vlajek v Teeworlds

Hotovo

Ve verzi 0.5 si hráč volil pouze jméno. Do nové verze se mělo jméno rozdělit na dvě části (jméno hráče, jméno klanu). Protože většina hráčů měla ve jméně i svou národnost ve formě zkratky, navrhli jsme zavedeni vlajek. Přestože návrh rozdělil komunitu na dva tábory, nakonec byl přijat a je ve hře dodnes.

Skin Utility v PHP (do 0.6.x)

Hotovo

Jednoduchý nástroj umožňující z obrázku herního skinu vygenerovat jeho náhled. Protože ve verzi 0.7 dojde ke změně systému skinů ve hře, bude tento nástroj k ničemu. Zdrojové kódy jsou ke stažení zde.

Map screener (0.5.x)

Zastaralé

Jednoduché rozšíření herního klienta, který při zachycení snímku v editoru vyfotí celou mapu. Dnes již zastaralou verzi můžete stáhnout zde.

Herní mód HUNT (0.5.x)

Zastaralé

Klasická hra "Hon na lišku", kdy jeden hráč prchá a ostatní se jej snaží chytit. Po chycení pak přebírá jeho úlohu a prchá před ostatními. Mód byl plně dokončen pro dnes již starou verzi Teeworlds. Zdrojové kódy jsou ke stažení zde.

TWTD (0.5.x)

Zrušeno

Teeworlds terrain definition byl projekt, který ulehčoval vytváření map. Přímo při kreslení terénu se automatický vybral správný typ dlaždice. Projekt nebyl dokončen kvůli nedostatku času a protože vznikl obdobný projekt ze strany autorů hry, který je nyní její součástí. Ten lze ale aplikovat pouze jednorázově na celou vrstvu.

Anti aimbot (0.5.x)

Zrušeno

Vzrůstající podezdření na nesportovní chování hráčů stálo u zrodu tohoto projektu. Složitost matematických vzorců a algoritmů v kombinaci s nedostatkem času způsobily, že projekt nebyl nikdy dokončen.

Entities descriptor v JavaScript

Zastaralé

Z důvodu složitosti vytváření map pro mód DDRace vznikl ve spolupráci se Zuragem tento projekt. Cílem bylo vytvořit interaktivní popisovač významu entit, používaných pro tvorbu map. Technologicky je projekt již zastarý.

Stará sada map (0.5.x) a tileset

Zastaralé

Po našem prvním setkání se hrou Teeworlds jsme na podzim roku 2008 a později vytvořili několik map a tileset. Dlouholetí hráči se s nimi jistě někde setkali. Nyní si celou sadu můžete stáhnout zde.

Web české a slovenské Teeworlds komunity, 2011-2017
Návrh webu: Whis, Kódování webu: Pohy, Správa webu: Petr, Medik