Teeworlds.cz

Komunita 
Odkazy 
Partneři 
  • Očima řidičů.eu
  • Esogames.cz

Zakázané otázky

Tento článek se týká především hráčů, kteří aktivně komunikují se správci české Teeworlds komunity. Pokud Vám nic z toho co budete číst nebude dávat smysl, budeme rádi, když se přidáte, začnete hrát Teeworlds a aktivně komunikovat s českou Teeworlds komunitou.

Jak jste si jistě všimli, tvorba tohoto článku nám dala pořádně zabrat. Česká Teeworlds komunita je touto dobou již pěkně rozsáhlá a skýtá desítky, ne-li dvacet aktivních hráčů. To s sebou přináší také spoustu otázek, na které my správci musíme odpovídat a které, především z řad mladších hráčů, se často opakují.

Tato skutečnost nás přiměla učinit zásadní rozhodnutí. Rozhodli jsme se sestavit seznam zakázaných otázek. Tento seznam je určen převážně pro známé tváře hráčů Teeworlds a nováčci nechť jej prozatím ignorují.

Po mnoha hodinách uvažování, po mnoha metrech popsaného toaletního papíru a mnoha zničených klávesnicích jsme dospěli k názoru, že takovýto seznam sestavit nelze, neboť jsme se vždy při 65 535. otázce zacyklili.

Aby to Vám, známým tvářím, nebylo líto, prohlásili jsme všechny otázky za dočasně zakázané a pracujeme na sestavení seznamu těch povolených. Máte-li otázku, správce Vám může udělit dočasnou výjimku.


S nadsázkou,

Vaši milí správci

Web české a slovenské Teeworlds komunity, 2011-2017
Návrh webu: Whis, Kódování webu: Pohy, Správa webu: Petr, Medik